Giriş


Giriş Kay─▒t ol
X

Al─▒şveriş sepeti yerleştirilen ürün bulunmamaktad─▒r.

Bej
Plastik Rahle
Birinci s─▒n─▒f plastikten ├╝retilen ve at─▒k-geri d├Ân├╝┼č├╝m plastik i├žermeyen plastik rahle ├že┼čitleri kalitesine g├Âre en ucuz plastik rahle olma ├Âzelli─či ta┼č─▒maktad─▒r.

Nummer

72601000024311

Agirlik   

1,000 KG

Kargo ücreti

ÔéČ┬á6,05

ÔéČ┬á12,60

Stok : 154

Miktar: 
Sipariş
 
─░stek listesi

Bu ürün hakk─▒nda sorunuzmu var?

Bize sorunuzu sorun

E─čimli yüzey: Kur’an-─▒ Kerim'i okurken en iyi görü┼č aç─▒s─▒ ve yazarken de kolay yazmay─▒ sa─člamak amac─▒yla 20 derece e─čim verilmi┼čtir.

Kalemlik Bölümü: Kullan─▒c─▒n─▒n kalem, silgi vb. ders materyallerini koyabilecekleri kalemlik bölümü.

Rahleleri hizalama kanal─▒: Birden fazla plastik rahleyi, yan yana ayn─▒ hizada tutmak ve farkl─▒ ┼čekillerde grup rahle olu┼čturmak için rahlelerin ayaklar─▒ art─▒ ve eksi yuvalar sayesinde birbirine geçecek ┼čekilde tasarlanm─▒┼čt─▒r.

Hafif: Plastik rahlenin 1 Adeti  1.20 k─č a─č─▒rl─▒─č─▒nda olup, Caminin alt ve üst katlar─▒na rahatl─▒kla ta┼č─▒nabilir. Ta┼č─▒may─▒ kolayla┼čt─▒ran el tutma yuvalar─▒ mevcuttur.

Dayan─▒kl─▒ ve Sa─čl─▒kl─▒: Tamamen birinci s─▒n─▒f plastikten tek parça olarak üretilen plastik rahle, kesinlikle geri dönü┼čüm ve at─▒k  plastik kullan─▒lmad─▒─č─▒ndan oldukça sa─čl─▒kl─▒ ve dayan─▒kl─▒d─▒r.

─░ç ─░çe Geçmeli Sistem: Derslerin veya sezonun bitiminde rahleleri toparlama, depolama ve muhafaza etme s─▒k─▒nt─▒lar─▒n─▒ ortadan kald─▒r─▒r. Üst üste 30-40 adet plastik rahle koyabilirsiniz.

Standart ve Ekonomik: Plastik rahleler  di─čer malzemelerden üretilen rahlelere nazaran uygun fiyat─▒yla her ö─črenciye bir rahle al─▒nabilmekte ve ihtiyaç halinde ayn─▒s─▒ndan ilave edilerek standart sa─članabilmektedir. Camilerde birbirinden farkl─▒ rahlelerin olu┼čturdu─ču da─č─▒n─▒k görüntüyü ortadan kald─▒r─▒r.

Rahat Kullan─▒m:  ─░htiyaç halinde özellikle rahats─▒zl─▒k hisseden ki┼čilerin rahle alt─▒ndan ayaklar─▒n─▒ uzatabilecekleri ┼čekilde tasarlanm─▒┼čt─▒r.

Estetik Görünümlü: Plastik rahle üzerindeki geleneksel estetik i┼člemeler ve desenlerle mekanlarda güzel bir görsellik olu┼čturur.

Renk seçenekli:  Lüks-Büyük Boy Plastik Rahlelerde Bej ve Koyu Kahverengi olmak üzere iki farkl─▒ renk seçene─či bulunmaktad─▒r.

Güvenli: Plastik rahlenin kenarlar─▒ ovaldir ve vida, çivi gibi delici maddelerden kullan─▒lmad─▒─č─▒ndan güvenlidir.

Fonksiyonel: Okurken, yazarken,ders çal─▒┼č─▒rken, laptop sehbas─▒ vs. gibi birçok amaçla kullan─▒labilir. Her ya┼čtan kullan─▒c─▒ için uygundur.

Ayr─▒ca rahle üzerinde lale, kubbe, çiçek motifleri vard─▒r. Bir plastik rahle di─čeriyle iç içe geçti─činde  5  cm yükseklik olu┼čturmaktad─▒r. 1 Koli adeti olan 15 Adet plastik rahle 1,20 m yükseklik olu┼čturmaktad─▒r.                                                       

Camilerde, mescitlerde,  kurslarda ve evinizde rahat ve pratik bir ┼čekilde kullanman─▒z için tasarlanm─▒┼čt─▒r.

Bu ürün hakk─▒nda soru sorun

─░şaretli (*) alanlar─▒ doldurmak zorunludur

Sorunuz gönderildi! Te┼čekkür ederiz.

Size en k─▒sa zamanda cevap verece─čiz.

Bu websitesi ziyaret├žilerin say─▒s─▒n─▒ ├Âl├žmek i├žin cookies kullanmaktad─▒r. Ki┼čisel bilgiler saklanmamaktad─▒r.
Accept selected cookies